Середа, 6 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Працівники пенсійного фонду консультували бердичівських підприємців

Напередодні Нового року до офісу асоціації приватних підприємців, що розташований на кооперативному ринку, завітали співробітники управління пенсійного фонду України м. Бердичева та Бердичівського району. Підприємці були наперед повідомлені про цей візити, тому відразу після оголошення по радіо, потягнулись за індивідуальними консультаціями. 

Цікавило людей найбільше, звичайно ж, питання яку пенсію вони отримуватимуть і які документи необхідні для її оформлення. І якщо, з людьми, які всі життя працювали на заводі, чи в якійсь установі все більш-менш прогнозовано для співробітників пенсійного фонду, то з підприємцями не все так просто. Адже, були такі періоди, коли підприємці згідно діючого тоді законодавства офіційно не сплачували внесків до пенсійного фонду, а ще були періоди, коли такі внески надходили, але не були персоніфікованими, тобто не враховувались для визначення трудового стажу.


З 2000-го року в Україні існує система персоніфікованого обліку всіх платників до пенсійного фонду, тому з цього часу питань немає, а ось 90-ті роки найбільш проблемні (потрібно зібрати більше документів і найбажаніші з них – квитанції про сплату внесків до пенсійного фонду).


Крім індивідуальних консультацій співробітники фонду розповіли для членів правління асоціації й інші цікаві факти діяльності своєї установи. Так, наприклад, стали неочікуваними загальна кількість пенсіонерів міста і району – 30820 чоловік, а особливо той факт, що їх стало менше, порівняно з 2015 роком.


Цікавились люди також можливістю нарахування пенсій з період їхньої праці за кордоном, і виявилось, що ті, хто офіційно працював за кордоном тепер отримують додаткову пенсію. До пенсійного фонду надходять кошти з інших країн (найчастіше Чехія, Литва, Латвія), які щомісяця додаються до пенсійних виплат бердичівлянам.


Співробітники управління пообіцяли зробити такі зустрічі з підприємцями регулярними, то ж бажаючим отримати всебічну консультацію потрібно слідкувати за інформацією про час такої наступної зустрічі, або ж звернутись особисто до управління, яке розташоване в Бердичеві по вул. Карастоянової, 22.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.