Роздрукувати цю сторінку

Бердичівлян закликають не вірити в чутки, що військові 26 абр не забезпечені усім необхідним

14 лют. 2017 Прес-служба 26 абр

Шановні бердичівляни та жителі Бердичівського району!

Командування та особовий склад 26 абр укотре дякує вам за постійну підтримку та регулярну допомогу нашим бійцям, котрі захищають кордони української землі у такий нелегкий час на Сході нашої країни.


Ми пам’ятаємо усе, що було створено ВАШИМИ серцями задля підняття бойового духу військовослужбовців за майже 3 роки жорстокої війни: кожне сказане слово, кожну листівку, кожну цукерку. Теплі речі, військове обмундирування, вода, солодощі – усе це ми неодноразово отримували від вас на фронті і дуже раділи з того, що маємо земляків, котрі піклуються про нас, як про найрідніших.


На початку гібридної війни військовим і справді доводилося нелегко. Не усе було, не усього вистачало. Проте наразі ми можемо запевнити вас у тому, що особовий склад 26 абр забезпечений продуктами харчування, одягом і медикаментами на 100%.


Незважаючи на це, деякі шахраї, користуючись людською довірою та співчуттям, досі уводять вас в оману, запевняючи, що бійці 26 абр відчувають нагальну потребу в медикаментах, потребують речової та продовольчої підтримки. Із цими «гаслами» недобросовісні «наживайла» організовують збори їжі, одягу, комплектів постільної білизни і навіть грошей, які буцімто згодом планують відправити на Схід України в допомогу атовцям. Куди і до кого зібрана допомога «їде» далі – залишається лише здогадуватися.


З огляду на це, наголошуємо: будьте пильними та не довіряйте хибній інформації. Якщо у вас є бажання та можливість допомогти нашим військовим: підтримати їх словом, хорошою книгою чи просто порадувати смаколиками, задля попередження ошуканства, наполегливо просимо вас робити це лише через офіційних представників 26 абр. Лише у такий спосіб ви можете бути впевненими, що ваша допомога і справді дійде до свого адресата.


Контакти:
заступник командира частини з тилу Гліб Іванович Максименко 093 652 61 71;
заступник командира частини по роботі з особовим складом Олександр Володимирович Крсек 063 386 82 28, 098 730 20 97;
офіцер управління частини Катерина В’ячеславівна Пухальська 093 87 51 936, 098 555 23 71;
електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Прес-служба 26 абр

Подібні матеріали