Роздрукувати цю сторінку

Бердичівського волонтера Сергія Адам’яка поранено в зоні АТО

У середу, 8 березня, близько обіду автомобіль, яким керував Сергій Адам’як, був обстріляний при виїзді з села Жованка (в районі Зайцево) розривними кулями. Снайпер поцілив в ліву руку Сергія та в голову житомирської волонтерки Юлії Толмачової, яка теж була в авто. 

Вже за годину обоє поранених волонтерів були доставлені до військового госпіталю, де їм надали необхідну допомогу, а згодом переправили гвинтокрилом до госпіталю в Дніпро.


Журналісти ТСН взяли коротеньке інтерв’ю у Сергія Адам’яка під час його транспортування після операції. Тримається поранений мужньо, переживає за Юлію, бо попереджав її, щоб одягнула бронежилет і каску, а та не послухалась.


Про бердичівського волонтера ми неодноразово писали на сторінках газети, відтоді, як три роки тому, в лютому 2014 року, він очолив «Бердичівську самооборону», а ще до того на Майдані виборював свободу та справжню незалежність України.


Всі ці три роки Сергій Адам’як разом з житомирським волонтерським десантом допомагав військовим, бо не може стояти осторонь, коли в країні йде війна і на зовнішньому, і на внутрішньому фронтах. Він впевнений, що український народ буде переможцем, та до цієї перемоги треба кожному докласти неабияких зусиль.

Читайте також: Активісту Майдану бердичівляни довірили координацію дій самооборони

sergiy

sergiy1

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Останнє від Олександр Доманський

Подібні матеріали