У гарнізонному Будинку офіцерів Бердичева розповідали про добровольців — РІО Бердичів

П'ятниця, 27 Квітня

У гарнізонному Будинку офіцерів Бердичева розповідали про добровольців

14 бер. 2017 Прес-служба в/ч В3231

З цієї нагоди до частини були запрошені Павло Валерійович Гайдаманчук – голова громадської організації «Спілка учасників бойових дій АТО Бердичева та Бердичівського району», який в нелегкий 2014 рік проходив службу у 26 абр, та Василь Іванович Бортюк – активний учасник Майдану, який з початком війни на сході також записався добровольцем у лави Збройних Сил України та захищав країну в складі 58 ОМПБр.


У гарнізонному Будинку офіцерів побратими поділилися спогадами про події Революції Гідності у грудні 2013 – лютому 2014 років, своїм баченням минулих подій та сьогоднішньої політичної ситуації, яка склалась в Україні. Кількість бердичівлян, які так чи інакше брали участь у подіях Майдану, є значною. Але були ті, яким не потрібні були зайві заклики та різного роду мотивації – вони прийшли за покликом серця. Так само, як з патріотичних міркувань, без меркантильних планів, після Майдану вони пішли захищати Вітчизну від агресора зі зброєю в руках.
Хлопці розповідали, а зал слухав. Хтось дізнався для себе дещо нове про нещодавні події, а хтось думками поринув у власне минуле, адже багато хто з присутніх також стали рушійною часткою новітньої історії своєї Батьківщини.


Для довідки. З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, уваги і турботи про учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості Верховною Радою України від 17 січня 2017 року № 1822-VІІІ установлено «День українського добровольця», який відзначатиметься в Україні щорічно 14 березня.

Відео

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

  • zahid bud
  • baner teatr 30

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • DitSvit1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.