Понеділок, 2 Жовтня

Потерпілій під час аварії дитині з Бердичева виділять кошти на лікування

Життєво важливі питання для бердичівлян зібрали минулого четверга членів виконавчого комітету Бердичівської міської ради на засідання. Загалом усі питання, що розглядалися та підтримувалися членами виконавчого комітету, у більшій мірі стосувалися фінансового аспекту.


Це, зокрема, надання адресної грошової допомоги і, що не менш важливо, допомога з лікуванням бердичівлянки. Матеріальна допомога надаватиметься матері дитини, що потерпіла внаслідок аварії на трасі Бердичів-Житомир 16 листопада 2016 року. Хоч і минуло вже більше чотирьох місяців, та дехто з тих, хто опинився став учасником аварії, продовжує лікування. В даному випадку донька жінки – інвалід дитинства, а мама не може сама фінансово забезпечити лікування дитини через нестачу коштів.


Зрозуміло, що даним випадком займалася страхова компанія, яка повинна відшкодовувати збитки, у фінансовому питанні розбиралися і винуватці аварії, і перевізник. Та це окрема ситуація, а в даному випадку заступник начальника Управління праці та соціального захисту населення повідомила той факт, що бердичівлянка просить допомогти з лікуванням своєї дитини.


Питання надання адресної грошової допомоги жінці у розмірі 1000 гривень було одноголосно підтримане членами виконавчого комітету. Було підтримано і надання адресної грошової допомоги містянам зі складними життєвими обставинами у розмірах від 150 до 500 гривень. Сума встановлюється комісією, яка, після отримання звернень виїжджає з перевіркою на місця проживання бердичівлян. Також одноразову соціальну допомогу нададуть 2 особам, котрі прибули з окупованих територій.

Читайте також:

В Бердичівську міську лікарню привезли 16 постраждалих в ДТП за участю автобуса Бердичів-Житомир

Постраждалим під час аварії на трасі Бердичів-Житомир виділять грошову допомогу 

До 8 років тюрми водієві через слизьку дорогу: справу по зіткненню фури і автобуса на трасі Бердичів-Житомир передано до суду 

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.