Роздрукувати цю сторінку

В зоні АТО загинув чоловік з Райгородка Бердичівського району

Воєнні дії на сході України, що тривають ось уже четвертий рік, останнім часом знову хвилюють жителів усіх областей, чи не кожного міста, містечка та селища. Усі ті, чиї рідні і близькі нині знаходяться в зоні антитерористичної операції, пильно спостерігають з телевізорів за ситуацією, що відбувається на всіх лініях оборони, зв’язуються по можливості по телефону та дізнаються, чи все нормально у батька, чоловіка, сина чи брата.


Нині воєнна активність противника на територіях Донеччини та Луганщини підвищилась, щоденно збільшується кількість обстрілів, а наші військові тримають оборону та відбивають атаки ворога. На жаль, у зв’язку з цим і знову активізувалися новини про поранених і загиблих військових, котрі потрапляють під обстріли. Міста та села України знову у жалобі, ховаючи своїх героїв.


Бердичів не зі слів знає, що таке проводжати в останню путь молодих хлопців та чоловіків, які віддали своє життя за мирне небо над головою своїх земляків та за захист українського народу. З самого початку трагічні звістки на Бердичівщину приходили часто і люди не встигали оговтуватися від шоку. Та це було у 2014, 2015 роках. Минулої осені місто та район прощалися з військовим, який був родом з Козятинщини, але працював і жив у Бердичеві.


А сьогодні у селі Райгородок Бердичівського району усі оговтуються від трагічної звістки про загибель військовослужбовця. Козирук Петро Михайлович 1976 року народження загинув під час мінометного обстрілу. Міна 122 мм пробила бліндаж.


Петро Козирук – уродженець Івано-Франківської області, але проживав він з дружиною в селі Райгородок Бердичівського району, де було зареєстроване їхнє подружжя. Спільних дітей у них не було, проте і у чоловіка, і у жінки було по 2 дітей від першого шлюбу.


Військовослужбовець разом з дружиною 1973 року народження проходили службу за контрактом у 72-й механізованій бригаді, мав звання старшого солдату.


Прощання з загиблим Петром Козируком відбудеться у середу, 29.03.2017 року.

Редакція газети «РІО-Бердичів» висловлює щирі співчуття родині загиблого військовослужбовця та усім близьким.

 

Подібні матеріали