Два снаряди в своєму городі знайшли жителі Бердичева та району — РІО Бердичів

Понеділок, 23 Квітня

Два снаряди в своєму городі знайшли жителі Бердичева та району

21 квіт. 2017 Власкор

Такі відголоски минулого століття часів Другої світової війни в один день, проте у різних населених пунктах, знайшли житель Бердичева та села Буряки Бердичівського району. Проводячи 20 квітня сільськогосподарські роботи на земельних ділянках, кожен натрапив на небезпечну знахідку і одразу з зателефонував до поліції та до ДСНС м. Бердичева відповідно.

Першим до чергової частини поліції надійшло повідомлення о 10:40 від місцевого жителя про те, що під час сільськогосподарських робіт на земельній ділянці по вулиці Пушкіна, 77 він в 600 м від будинку викопав снаряд. Працівниками ДСНС було вилучено предмет, що являє собою верхню каркасну коробку артилерійського снаряду, вкритий корозією.

Асенизатор


Друге повідомлення про таку ж знахідку надійшло до чергової частини поліції о 13:30 від жителя села Буряки Бердичівського району. Господар,теж проводячи роботи на земельній ділянці, виявив небезпечний предмет, схожий на артилерійський снаряд 80 мм. Предмет, знайдений чоловіком у 1000 м від фермерського приміщення, був вилучений працівниками ДСНС.

Відео

1 коментарів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

  • zahid bud
  • baner teatr 30

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • DitSvit1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.