Доля бердичівських маршруток вирішиться вже сьогодні на засіданні виконкому — РІО Бердичів

П'ятниця, 27 Квітня

Доля бердичівських маршруток вирішиться вже сьогодні на засіданні виконкому

Довгоочікуваний день, коли громадськість Бердичева, перевізники та водії міських маршруток нарешті після численних суперечок, обговорень та перевірок пасажиропотоку почують вердикт. У якості так званих «суддів» виступлять члени виконавчого комітету Бердичівської міської ради, засідання якого відбудеться вже сьогодні о 15:00.

Зрозуміло, що порядок денний засідання не обмежений лише питанням підняття чи не підняття тарифу на проїзд у міському транспорті. Дане рішення, котре нині хвилює багатьох бердичівлян і змушує знаходитися в очікуванні або своєї перемоги, або ж поразки, є одним із 16 проектів рішень, що виносяться на розгляд.

Асенизатор


Вже сьогодні присутні почують цифри, зафіксовані під час перевірки пасажиропотоку у бердичівських маршрутках, дізнаються про реальну кількість платних пасажирів та пільговиків. А найголовніше – стане зрозумілим, чи рентабельною є для перевізників вартість проїзду у 3 гривні і чи дійсно людям варто платити за такі послуги 5 гривень. Хоча стосовно останнього, то сумніви не покидають бердичівлян і досі, а в деяких маршрутках загальна картина не змінилася і скарги пасажирів залишилися.


Нагадаємо, що близько тижня тому назад відповідне рішення про підняття тарифу на послуги з перевезення приймалося виконкомом у місті Житомирі. Після численних обговорень і голосування вартість проїзду у 5 гривень не була підтримана через недостатність одного голосу члена виконавчого комітету. Та місто-сусід не здається і незабаром відбудеться повторний розгляд даного питання.


Після таких результатів у Житомирі важко спрогнозувати, як проходитиме обговорення і голосування у Бердичеві. Так само не можна одразу з впевненістю зазначити, що дане рішення буде прийняте сьогодні, яким воно буде і на чию користь переважить шалька терезів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

  • zahid bud
  • baner teatr 30

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • DitSvit1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.