Заблокованими для бердичівлян стануть «Вконтакті», «Однокласники», «Яндекс» — РІО Бердичів

Неділя, 24 Червня

Заблокованими для бердичівлян стануть «Вконтакті», «Однокласники», «Яндекс»

16 трав. 2017 Власкор

Неприємна новина для бердичівлян, та й українців загалом, вже найближчим часом буде оприлюднена офіційно в «Урядовому кур’єрі», і саме з цього часу розпочнеться новий етап у житті людей, які звикли до соціальних мереж. Під блокування потраплять соцмережі і сервіси, приналежні сусідній країні-агресору, на котрі і розповсюджуються санкції, передбачені Указом Президента України.

Даний Указ голови держави передбачає введення в дію з 15 травня 2017 року рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) про застосування проти ряду юридичних і фізичних осіб «персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів». Текст Указу опублікований на сайті Президента вже сьогодні.

Асенизатор


Під санкції потрапляють більше тисячі фізичних та майже півтисячі юридичних осіб. Щодо останніх, то санкції для них продовжені терміном від 1 до 3 років, а для фізичних – на терміни 1 рік, 3 роки, 5 років і безстроково.


Та найбільшим розчаруванням для активних користувачів вже традиційних, легких і таких звичних соціальних мереж стало їхня участь у введених санкціях. Бердичівлянам варто бути готовими до того, що такі соцмережі, як «Вконтакті», «Однокласники» та сайти Mail.Ru Group і Яндекс (окрім пошукового поля) будуть заблоковані. Передбачається таке блокування на термін до 15 травня 2020 року, але зрозуміло, що за цей час можливі і певні зміни.


Під санкції підпадають і російські сервіси та ІТ-компанії, а також телеканали РБК, "ТВ Центр", ВГТРК, "НТВ Плюс" і "Звезда" та антивирусні компанії "Лаборатория Касперского" і DrWeb. Інтернет-провайдерам наказано заблокувати доступ до цих Інтернет-ресурсів.


Щодо мобільного оператора МТС, то хвилюватися поки не варто, адже послуги стільникового зв'язку абонентам МТС в Україні надає «МТС-Україна» і в так званий «чорний список» її поки що не включили.


Указ Президента вступить в дію з моменту його опублікування і підписаний він був, як і передбачалося раніше, як реакція на відмову Росії виконувати рішення Міжнародного суду ООН. Та таке покарання, на жаль, засмутить звичайних людей, які не настільки ще пішли вперед у ногу з часом і не розбираються у таких популярних нині «Фейсбуці», «Твітері» та інших.

Та від представників вищезазначених соціальних мереж та сервісів в України не забарилася відповідна реакція. Кожен з них оприлюднив офіційну заяву про те, що вони не брали участі у політичних конфліктах і взагалі обходять політику стороною, а свої інтереси і інтереси своїх користувачів захищатимуть. З’являються вимоги скасувати Указ Президента України про заборону доступу до соціальних мереж, адже це деякою мірою порушує права громадян на свободу слова та інформації.

Відео

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

chips den mista

Kramnicya

  • zahid bud
  • zahid bud1

nibulon1

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • Omaks Centr800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.