В мікрорайоні Бердичева рятувальники провели рейд — РІО Бердичів

Середа, 25 Квітня

В мікрорайоні Бердичева рятувальники провели рейд

19 трав. 2017 Охрімець О.І.

Щодня підрозділи ДСНС ліквідовують сотні пожеж, значна частка яких виникає саме у житловому секторі. Як свідчить статистика, причиною загорянь у помешканнях є нехтування громадянами елементарних правил пожежної та, в першу чергу, власної безпеки. Паління у ліжку, перевантаження або несправність електромережі та побутових приладів часто призводять до пожеж у будинках. І як наслідок стають причиною знищення майна та, що найголовніше — травмування і загибелі людей.


Саме тому, з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі працівники Бердичівського міськрайонного відділу спільно з працівниками соціальних служб, представниками органів місцевої влади із залученням представників ЗМІ систематично проводять інформаційно-просвітницькі заходи, під час яких спілкуються із громадянами щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки у побуті.

Асенизатор


Зокрема, 19 травня фахівці ДСНС провели профілактичні бесіди з мешканцями міста Бердичева в мікрорайоні Завідня. Особливу увагу звернули на помешкання, у яких проживають багатодітні сім’ї, самотні пенсіонери, неблагонадійні особи. Працівники пожежно-рятувальної служби нагадали людям про заборону спалювання сухої трави та сміття на території своїх домоволодінь, адже такі дії можуть стати причиною загорань будинків. Також розповіли правила пожежної безпеки, відповідно до яких слід уникати перевантаження електричних мереж у будинках, а також суворо слідкувати за їх робочим станом та негайно звертатись до спеціалістів у разі виявлення несправностей. Під час бесід фахівці ДСНС роздавали громадянам листівки з основними правилами пожежної безпеки.


Працівники ДСНС наголошують, що основне завдання профілактичних заходів – це попередження трагічних наслідків недбалого ставлення людей до власної безпеки, а для цього кожен насамперед повинен більш відповідально ставитись до виконання елементарних правил пожежної безпеки.


Подібні рейди проводитимуться й надалі з метою зменшення кількості пожеж у житловому секторі та навчання громадян правил пожежної безпеки.

IMG 20170519 114922

IMG 20170519 115623

IMG 20170519 120250

IMG 20170519 120344

Відео

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

  • zahid bud
  • baner teatr 30

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • DitSvit1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.