Світлана Семчук — РІО Бердичів

Неділя, 25 Липня

Світлана Семчук

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Вже не перший рік радісно та гостинно Бердичів зустрічає власників та любителів залізних коней, швидкості, доріг, гучного реву двигунів та компанії однодумців. А коли їх ще й об’єднує спільна важлива мета та підтримують люди – така подорож лише в радість, незважаючи на більше тисячі подоланих кілометрів.

Цієї суботи, 24 липня, у приміщенні міської поліклініки по вулиці Житомирській 44/2 розпочне роботу ще один Центр вакцинації бердичівлян. Про це журналісту «РІО-Бердичів» розповіла начальник відділу охорони здоров’я Валентина Остапюк.

Активізувалася робота працівників ТОВ «Полісся Екосфера» зі складання протоколів на бердичівлян, котрі не мають укладеного договору з підприємством на вивіз твердих побутових відходів.

Допомоги небайдужих потребує бердичівська родина Пахолівецьких, у яких трапилася велика біда. У квітні захворіла їхня 4-річна донечка Соломія.

У п’ятницю, 23 липня, візьмуть старт Олімпійські ігри – 2020 у місті Токіо. Серед тих, хто представлятиме на міжнародному рівні Україну, будуть і троє спортсменів з Житомирської області. Одним із них є відомий бердичівлянин, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики (стрибки у довжину) Владислав Мазур. Тренує спортсмена заслужений тренер України, бердичівлянин Ігор Лонський.

Саме такий висновок зробили і записали відповідну інформацію у протокол про адміністративні правопорушення працівники муніципальної інспекції Бердичева, завітавши до мікрорайону Червона гора, аби перевірити адресоване до них звернення.

На засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради, що проходило у четвер, 15 липня, з роботою адміністративної комісії за 2020 рік та І півріччя 2021 року знайомив присутніх начальник управління житлово-комунального господарства Руслан Квятківський.

Зміни до додатку до рішення виконкому «Про визначення осіб, уповноважених виконавчим комітетом на складання протоколів про адміністративні правопорушення» було затверджено членами виконкому на сьогоднішньому засіданні. Стосувалися вони права окремих осіб, які є працівниками комунальних підприємств, відділів чи служб міськвиконкому, у разі виявлення адміністративних правопорушень складати протоколи, що їх надалі розглядатиме адміністративна комісія, визначаючи так зване «покарання».

Залишається все менше часу до зустрічі у нашому місті паломників і проведення Урочистостей Матері Божої Святого Скапулярію. Сьогодні-завтра проходять, так сказати, останні приготування і міська влада та відповідні служби теж у них задіяні.

Активно показує себе у дії нині новостворена при міській раді муніципальна інспекція, котра замінила інспекторів «Бердичівкомунсервісу». У Фейсбуці дана інспекція вже створила сторінку, на якій головний спеціаліст завзято поширює інформацію про обстеження тієї чи іншої адреси, вручення попереджень про порушення правил благоустрою міста, висловлення подяки за наведений лад на прибудинковій території тощо.


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.