Світлана Семчук — РІО Бердичів
  • Ада Роговцева

Світлана Семчук

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Щоразу, коли дивишся у їхні виплакані очі, сльози нестримно накочуються і течуть по щокам. Скільки болю в них, скільки печалі, скільки горя, яке не забувається і не лікується роками. Здавалося б, материнське серце здатне витримати усе, але найважче витримати втрату найдорожчого – своєї дитини, своєї кровинки...

З покладання квітів до пам’ятника робітникам шкірзаводу, котрі у роки Другої світової війни виконували свій воєнний обов’язок заради мирного неба над головою мільйонів людей, життя майбутніх поколінь та свободи і незалежності нашої держави, розпочалися святкові заходи до Дня пам’яті і примирення та 76-ї річниці Перемоги над нацизмом.

Бердичів активно готується до відзначення Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. План заходів був розроблений заздалегідь, як і розміщено на сайті міста проект рішення виконавчого комітету. Але все залежало від того, чи вийде місто із «червоної зони» і чи буде, відповідно, змога ці заходи провести.

Вчора наприкінці робочого дня у сесійній залі міської ради відбулося засідання виконавчого комітету. Питань порядку денного було небагато – всього 5, але їх обов’язково потрібно було обговорити та прийняти відповідні рішення.

Нарешті стало офіційно відомо, у яку зону епідемічної небезпеки переходить Житомирська область загалом і Бердичів зокрема. Якщо ще зранку керівництво області чекало протокол засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС, яке б і розставило все по своїм місцям, то після обіду перехід до «жовтої зони» таки підтвердився.

Площа Центральна у Бердичеві сьогодні наповнилася святковою великодньою атмосферою, адже перед входом у міськвиконком розгорнулася своєрідна казка. Кожен із перехожих, а особливо дітлахи, зупинялися і з захопленням розглядали встановлені на бруківці інсталяції, фотографувалися та навіть на дотик намагалася зрозуміти, з чого вони виконані. А у соціальних мережах активно поширюються фото цих локацій з підписами про неймовірну майстерність, умілість та творчість працівників освітянської ниви.

Як краще організувати рух транспорту на поминальні дні до кладовища, аби уникнути скупчення автомобілів і заодно – скупчення людей, яким аж ніяк не заборониш прийти вшанувати своїх померлих родичів, обговорювали на засіданні комісії з ТЕБ та НС.

У вівторок на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС традиційно проходило обговорення теми ситуації із захворюваністю на коронавірусну інфекцію у місті, кількість госпіталізованих у ковідній міській лікарні та завантаженості ліжок у медичному закладі.

Тему процесу вакцинації у Бердичеві щоразу обговорюють на різного роду засідання у міській раді.

Про це йшла мова на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС, яке проходило сьогодні в другій половині дня у міській раді. Після того, як керівники закладів медицини доповіли про ситуацію із захворюваністю на коронавірусну інфекцію у місті, вакцинацію та заповненість ліжок у лікарні, про що ми розповімо у наступній публікації, міський голова запросив до слова начальника управління освіти і науки Валентину Адаменко.

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.