Середа, 26 Січня

Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сьогодні мало б відбутись друге засідання в судовій справі, про яку ми вже писали.

Останній раз на цю тему я писав в кінці минулого року, коли «Бердичівтеплоенерго» оголосило тендер на проектування реконструкції котельні по вулиці Житомирській.

 

Лише нещодавно ми повідомляли, що в касі Бердичівського театру встановили спеціальний термінал, за допомогою якого можна було купити квитки на всі вистави за допомогою картки «еПідтримка».

 

Повідомляємо, що за результатами проведення добору на зайняття вакантних посад прокурора, проведеного відповідно до пункту 20 розділу ІІ «Прикінцеві і перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури», в грудні 2021 року колектив Бердичівської окружної прокуратури поповнився чотирма працівниками, які вперше призначені до органів прокуратури, проте мають досвід роботи у сфері правознавства та успішно пройшли всі етапи добору.

 

Таке рішення прийняв сьогодні суддя Бердичівського суду Юрій Базюк після того, як вона вдруге не з’явилась на засідання.

Годину тому, близько 15 години, перехожі в центрі Бердичева здригнулись від скреготу гальм та жахливого звуку від зіткнення двох автомобілів.

 

Для того, щоб розповісти, чим вона закінчилась, потрібно спочатку нагадати, з чого вона починалась.

 

У багатьох громадян виникає досить багато питань, та іноді і негативних емоцій, коли вони стикаються із виконавчою службою. Так виникає через досить велику кількість нормативних документів, та неможливість пересічному громадянину правильно зрозуміти їх трактування, зокрема Закону України «Про виконавче провадження» (далі – Закон).

 

22 січня його декларація була оприлюднена на порталі національної агенції запобігання корупції (НАЗК).

На жаль, документ розміром у тридцять сторінок текстів та таблиць під назвою «Програма розвитку малого і середнього підприємництва Бердичівської міської територіальної громади на 2022-2025 роки», нещодавно опублікована на офіційному сайті як така, що має прийматись на найближчій сесії міської ради, не дає відповідь на це питання.

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.