На обжинки у Бердичівський Санктуарій прибували віряни з міста і району — РІО Бердичів

Четвер, 21 Червня

На обжинки у Бердичівський Санктуарій прибували віряни з міста і району

13 вер. 2017 Максим Железницький

У Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія віряни дякували Господу Богу за добрі жнива, святкуючи Обжинки. До Санктуарію прибули не лише бердичівляни, але і віряни з навколишніх сіл Гвоздави, Реї, Осиково та Гришківців. Разом з собою вони принесли снопи, що були власноручно виготовлені з пшениці та квітів, на знак вдячності Богу за добрий врожай.

На початку представники кожної парафії розповідали про свою парафію, місцевість та цьогорічний врожай. Також відбулась молитва Розарію перед виставленими Пресвятими Дарами. Конференцію для зібраних виголосив отець Милослав Горай з Житомира.


Центральним етапом відзначення Обжинків стала Служба Божа, яку очолив отець-канонік Віктор Маковський, настоятель Катедрального Собору Святої Софії у Житомирі, який досить тривалий час був настоятелем парафії Святої Варвари у Бердичеві, а йому співслужили настоятель парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, котра діє при Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія, отець Рафаїл Мишковський, заступник настоятеля отець Павло Ферко та отець Милослав Горай з Житомира.


Проповідь з нагоди подячної служби виголосив отець-канонік Віктор Маковський. Під час Служби Божої віряни дякували Господу за добрий врожай, просили про мир в Україні та у цілому світу, також молились про вбогих та нужденних, щоб їм не бракувало цих земних благ, якими нас обрадував Господь.


Після Служби Божої відбулась Урочиста процесія з Пресвятими Дарами та снопами навколо мурів Бердичівського Санктуарія.

IMG 7462

IMG 7467

IMG 7472

IMG 7481

 

Відео

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

chips den mista

Kramnicya

  • zahid bud
  • zahid bud1

nibulon1

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • Omaks Centr800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.