У бердичівському санктуарії відбулося Перше Причастя — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

У бердичівському санктуарії відбулося Перше Причастя

21 трав. 2019 Максим Железницький

19 травня 2019 року у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія в Бердичеві відбулося Перше Причастя. До нього приступили тридцять парафіян, дітей і підлітків. Усіх їх підготувала сестра-катехитка Ніна Тартачник CST.

Готуючись прийняти Ісуса до свого серця, діти дуже хвилювалися, як і їхні батьки. День Першого Причастя особливий і неповторний тим, що тоді особа вперше приймає Тіло і Кров Господа нашого Ісуса Христа, Живого й Істинного Бога. 


Цій урочистій і радісній події передували місяці натхненної праці. Діти сумлінно вивчали катехизм і молитви й на відмінно склали іспит настоятелеві парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії отцю Рафаїлові Мишковському OCD. Він же очолив урочисту Месу й виголосив проповідь. Наприкінці Служби Божої діти, підлітки та їхні батьки подякували сестрам-терезіянкам і братам босим кармелітам за навчання, підготовку й уділення Першого Причастя.


Храм був по-святковому прикрашений квітковими композиціями, які виготовила сестра Ернеста Лесик CST. Її праця робить кожну врочисту подію у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія ще святковішою. Також під час Літургії співав дитячий хор під керівництвом сестри Ольги Мерецької CST.

prichastiye1

prichastiye2

super cina

Відео

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.