Понеділок, 2 Жовтня

Паломництво католицьких освітян до Матері Божої Бердичівської

27 лист. 2019 Максим Железницький

 

23 листопада 2019 року до Всеукраїнського cанктуарію Матері Божої Святого Скапулярія у Бердичеві з традиційним щорічним паломництвом прибули вчителі, вихователі та працівники освіти.

У паломництві взяли участь понад 60 освітян із Житомира, Коростишева, Рівного, Умані, Харкова, Довбишу, Яблонного, Соколіва, Тетірки, Любару та Києва. Також приєдналися до паломників освітяни з Бердичева.

Паломництво-семінар проходило під гаслом «Виховувати-товаришувати». На початку у залі Святої Терези учасників привітали організатор паломництва Вальдемар Павелець та настоятель бердичівського санктуарію отець Рафаїл Мишковський.

Першу конференцію у рамках паломництва на тему «Вчитель від Бога. Вихователь у Божому плані» проголосив отець Міхал Воцял, капелан Християнської школи «Всесвіт» у Житомирі. Наступну конференцію для учасників паломництва на тему: «Вчитель-християнин в освітньому середовищі: виклики та можливості» виголосив Юрій Решетніков, заступник голови Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України по справах співпраці з церквами та релігійними організаціями. Він розкрив перед слухачами можливості, яке дає чинне законодавство України вчителям державних закладів освіти в плані викладання предметів духовно-морального спрямування.

Центральною частиною паломництва-семінару стала Служба Божа, яку очолив єпископ Віталій Кривицький, ординарій Київсько-Житомирської дієцезії у співслужінні зі священникам із різних міст України, які прибули разом з вчителями, вихователями та працівниками освіти зі своїх парафій.

Після Служби Божої паломники пообідали й повернулися до залу святої Терези, де відбулася презентація програми предмету «Основи сім’ї» її автора, одного із провідних фахівців з питань сім'ї, доктора філософських наук, співавтора законопроектів у галузі державної сімейної політики, а також засновника фонду "Сім'я" Андріана Буковинського.

Завершальною у програмі паломництва-семінару стала підсумкова зустріч, під час якої були свідчення, ділення та обговорення планів на майбутнє.

osvita1

osvita2

osvita3

osvita4

super cina

 

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.