Служби Божі зі Всеукраїнського санктуарія в Бердичеві можна переглянути онлайн — РІО Бердичів

Субота, 4 Липня

  • Бердичівський Базар

Служби Божі зі Всеукраїнського санктуарія в Бердичеві можна переглянути онлайн

20 бер. 2020 Максим Железницький

Кабінет Міністрів України постановою №215 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, установив з 12 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року на усій території України карантин. У рамках карантину заборонено з 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких беруть участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

У Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві на виконання цього рішення Служби Божі проходять без участі парафіян.


Завдяки Братам Босим Кармелітам всі бажаючі можуть у будні дні о 18.00, у суботу о 17.00 та у неділю о 10.00 переглядати Служби Божі на сторінці «Босі Кармеліти в Україні» у Фейсбук. 


Також з понеділка по суботу о 20.00 відбувається пряма трансляція Молитви біля Ікони Матері Божої Бердичівської. Онлайн-трансляція відбувається також на сторінці «Босі Кармеліти в Україні» у Фейсбук, а також в ефірі «Радіо Марія» або у радіоефірі: 70.91 FM.


Також Брати Босі Кармеліти хочуть транслювати Служби Божі на Yоutube-каналі "Босі Кармеліти". Щоб робити прямі трансляції, потрібно мінімум 1000 користувачів, які підписалися на канал! Будь-ласка, допоможіть нам у цій справі! Підписатися можна за ПОСИЛАННЯМ.


Вся необхідна інформація також розміщена на сайті парафії.

 

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.