Храмове свято у Гвоздаві — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Храмове свято у Гвоздаві

26 черв. 2020 Максим Железницький

21 червня 2020 року парафія Непорочного Серця, розташована в с. Гвоздава Бердичівського району Житомирської області, відзначила храмове свято Пресвятої Діви Марії.

Цієї парафією опікуються брати босі кармеліти з Бердичева. Нині у Гвоздаві завершується будівництво їхнього монастиря та реколекційного дому. Також у цьому мальовничому селищі вже декілька років поспіль відбуваються Кармелітські дні молоді.

З нагоди парафіяльного свята відбулася Урочиста Літургія, яку очолив єпископ Віталій Кривицький, ординарій Київсько-Житомирської дієцезії. Йому співслужили брати босі кармеліти на чолі з делегатом Краківської провінції Ордену босих кармелітів в Україні отцем Юзефом Кухарчиком та настоятелем парафії у Бердичеві та Гвоздаві отецем Рафаїлом Мишковським, а також були присутні декан Бердичівського деканату, отець Андрій Ковалевський та вікарій парафії святої Варвари у Бердичеві отець Сергій Серебровський.

Через продовження карантину Служба Божа відбулася на вулиці перед храмом із дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних норм. Також цього року через карантин не було організованого виїзду парафіян із Бердичева на урочистість до Гвоздави, а також у Святій Месі взяла участь обмежена кількість віруючих.

У проповіді єпископ Віталій Кривицький, роздумуючи щодо свята Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії, дав можливість поміркувати кожному вірянину, яким має бути його серце у світі, де ми нині проживаємо.

В урочистості взяли участь голова Гришковецької ОТГ Ірена Лісова та депутат Житомирської обласної ради Ігор Романський.

gvozdava1

gvozdava2

gvozdava3

 

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.