Новий настоятель Монастиря Босих Кармелітів у Бердичеві – бердичівлянин! — РІО Бердичів

Вівторок, 3 Серпня

Новий настоятель Монастиря Босих Кармелітів у Бердичеві – бердичівлянин!

12 трав. 2021 Максим Железницький  

У неділю, 9 травня, у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві відбулося введення нового настоятеля парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії та хранителя санктуарію.

Перед початком Святої Меси, Бердичівський декан, отець Андрій Ковалевський від імені єпископа Віталія Кривицького, ординарія Київсько-Житомирської дієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні подякував отцю Павлу Ферку за вірне служіння парафії та представив нового настоятеля парафії монастиря Босих Кармелітів та хранителя санктуарію - отця Віталія Козака.

Після відбулося визнання віри новим настоятелем. Також було зачитано декрет про призначення отця Віталія Козака настоятелем парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії та хранителем Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію. Отець Павло Ферко продовжує своє служіння у Бердичеві і буде виконувати функції, які на нього будуть покладені делегатом Ордену Босих Кармелітів в Україні.

Призначення отця Віталія Козака є історичною подією для Бердичівського санктуарію, адже отець Віталій – перший священик з України, якого призначено настоятелем парафії і хранителем санктуарію. А ще дуже символічним є те, що він народився у Бердичеві.

Далі розпочалася Свята Меса, яку очолив отець Віталій Козак, а йому співслужили декан Бердичівського деканату отець Андрій Ковалевський та отці босі кармеліти на чолі із делегатом Краківської провінції Ордену Босих Кармелітів в Україні отцем Юзефом Кухарчиком.

По закінченню Святої Меси, молодь парафії й представники різних спільнот подякували за служіння отцю Павлу, привітали отця Віталія з призначенням і пообіцяли продовжувати огортати отців своєю молитвою, якої дуже потребують на священицькій ниві.

У своєму завершальному слові отець Павло Ферко подякував братам босим кармелітам, сестрам терезіянкам та усім парафіянам за допомогу у часі його служіння.

nastoyatel1

nastoyatel2

nastoyatel3

nastoyatel4

 

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.