Понеділок, 5 Грудня

Католики Бердичева привітали батьків загиблих захисників України з Днем матері!

19 трав. 2021 Максим Железницький

При Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Бердичівської, починаючи з 2014 року, діє об’єднання активних парафіян «Католики Бердичева – Воїнам України».

Його учасники виконують свій громадянський обов’язок, підтримуючи українських військовослужбовців, які перебувають у зоні бойових дій на Сході України. Волонтери мають кілька напрямків діяльності: допомога пораненим військовослужбовцям, допомога медикаментами на передову та у лікувальні заклади, придбання необхідних предметів, продуктів харчування та засобів гігієни, допомога у реабілітації військовослужбовців та інше. А в останні роки також намагаються опікуватися батьками загиблих захисників України.


У суботу, 15 травня, відбулася чергова зустріч з батьками загиблих захисників України. Зустрічі такого формату об’єднання «Католики Бердичева – Воїнам України» проводить декілька разів на рік. Вона розпочалася з зустрічі з настоятелем Бердичівського санктуарію отцем Віталієм Козаком.


Далі організатори та матері загиблих вирушили в оздоровчий табір «Соколятко», де відбулася святкова частина. Свої музичні вітання підготували учасник війни на сході України Олександр Афанасьєв та юний музикант Владислав Романський.
Також відбулася молитва за здоров'я для батьків та про вічний спокій для полеглих Синів України, яку провів отець Андрій Ковалевський.


На завершення зустрічі депутат Бердичівської міської ради Ігор Романський привітав матерів загиблих захисників України з Днем матері – квітами та подарунками. Також подарунки матерям вручив голова благодійного фонду «Відкрите серце» Петро Залізний.

katoliki 1

katoliki 2

katoliki 3

katoliki 4

katoliki 5

katoliki 6

katoliki 7

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.