Вівторок, 27 Вересня

Історична подія Ордену босих кармелітів у Бердичеві. Фото

07 черв. 2021 Максим Железницький

Урочиста подія, яка сталася в Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія у Бердичеві 5 червня 2021 року назавжди увійде в історію Бердичівської святині.

Саме у цей день, вперше в історії у верхньому храмі було висвячено на священики українця та бердичівлянина Олександра Карчаєва.


За всю видатну історію святині, ця подія вперше відбулася саме у верхньому храмі. До цієї події було два свячення на священика братів Босих Кармелітів з Бердичева та України, але це відбувалося у нижньому храмі. 14 травня 2005 року було висвячено на священика отця Олега Кондратюка, а 23 травня 2009 року – нинішнього настоятеля Бердичівського санктуарія отця Віталія Козака.


Урочисту Службу Божу з уділенням таїнства рукоположення (священства) очолив єпископ-помічник Київсько-Житомирської дієцезії Олександр Язловецький, якому співслужили: провінціал Краківської провінції Ордену босих кармелітів отець Петро Яцковські, делегат Ордену босих кармелітів в Україні отець Юзеф Кухарчик, настоятель Бердичівського санктуарію отець Віталій Козак, брати босі кармеліти з Києва, Бердичева та Гвоздави, а також запрошені священики.


Олександр Карчаєв народився в Бердичеві, закінчив Дмитрівську школу у Гришківцях, навчався у Бердичівському педагогічному коледжі та Харківській академії культури. Протягом семи років був військовослужбовцем Збройних сил України. У 2013 році вступив до Ордену босих кармелітів. Навчався вісім років у семінарії Ордену босих кармелітів в Кракові (Польща).


На урочистій Службі Божій були присутні батьки, сестра та рідні нововисвяченого священика. На завершення Служби Божої було оголошено, що отець Олександр Карчаєв перші роки свого священицького служіння проведе у парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, яка діє при Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія у Бердичеві.

katoliki 01

katoliki 02

katoliki 03

katoliki 04

katoliki 05

katoliki 06

katoliki 07

katoliki 08

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.