П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Римо-католики Бердичева пройшли урочистою ходою вулицями Бердичева

08 черв. 2021 Максим Железницький  

6 червня Римсько-Католицька Церква в Україні святкувала Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа (Боже Тіло). У Бердичеві прихожани бердичівських парафій, парафії у Гришківцях і Осиково та гості міста зібралися на Святкову Службу Божу у Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія.

Очолив Службу Божу та виголосив нововисвячений священик Ордену Босих Кармелітів отець Олександр Карчаєв, для якого це була Перша Служба Божа, а йому співслужили настоятель Всеукраїнського Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію отець Віталій Козак, декан Бердичівського деканату,  настоятель парафій Святого Марка у Бердичеві, Святої Агнеси у Гришківцях та Матері Божої Остробрамської в Осиково отець Андрій Ковалевський, настоятель парафії Святого Варвари отець Роман Савицький та інші священики. Святкову проповідь виголосив делегат Ордену Босих Кармелітів в Україні отець Юзеф Кухарчик.


Ця Урочистість вважається святом Євхаристії, яка є справжнім джерелом і вершиною життя Церкви. Урочистість Божого Тіла є днем особливого вшанування Господа нашого Ісуса Христа, присутнього у храмах та каплицях під виглядом Пресвятого Таїнства у вигляді Хліба та Вина.


На завершення відбулась урочиста хода вулицями міста Бердичева від Всеукраїнського Санктуарію Матері Божої Cвятого Скапулярію до Костелу Святої Варвари.


По маршруту процесії були встановлені чотири вівтарі, які були приготовлені парафіяльними спільнотами різних парафій. Біля кожного з них була зупинка, під час якої священики зачитували слова з Євангелія та уділяли благословення.
Брати Босі Кармеліти дякують за допомогу в організації святкової ходи міській владі та працівникам поліції.

Khrista 2 

Khrista 3 

Khrista 4 

Khrista 5 

Khrista 6 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.