Жителі Маркушів на Бердичівщині просять допомоги у будівництві церкви — РІО Бердичів

Середа, 8 Грудня

Жителі Маркушів на Бердичівщині просять допомоги у будівництві церкви

16 лип. 2021 Свято-Михайлівська церква села Маркуші

Шановні браття і сестри!

З найкращими побажаннями, вірою і любов'ю до Вас звертаються жителі села Маркуші Райгородоцької громади Бердичівського району.


Зі світлою радістю хочемо повідомити Вам, що з Божою ласкою і милістю, нашим великим стремлінням ми продовжуємо будівництво втраченої святині духовного життя села Свято-Михайлівської церкви. Ми маємо внутрішнє стремління відродити святиню задля наших дітей, внуків і правнуків. Надіємось, що молоде покоління ближче познайомиться з релігією, як найвищою культурою, як однією із складових духовного відродження. Своїми силами закладено фундамент та зведено стіни церкви, та склалось так, що власних коштів не вистачає.

Ми розуміємо, що сьогодні дуже і дуже важко будувати Божий храм через відсутність коштів, матеріальну скруту наших бідних сільських людей. В цей важкий для нас усіх час іншої можливості відродити храм інакше, ніж шляхом благодійності неможливо. По силі можливості просимо Вас підтримати нас у відроджені духовної святині, яка так необхідна кожному. Нам потрібна Ваша допомога, яка буде спринята з великою вдячністю. Дуже просимо Вас допомогти нам в цій нелегкій справі.

Ми всі сподіваємось, що з Вашою, нашою і Божою допомогою зможемо побачити збудовану Свято-Михайлівську церкву в нашому селі і знову почути дзвони.


Дай, Боже, збудувати церкву і Ваше ім'я назавжди залишиться на скрижалях збудованого храму. Спаси, Господи, всіх.


Напишемо на всяку милість наші реквізити:

 

Код ЄДРПОУ 25982915

р/рахунок UA033116470000026009430132421

СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКА ПАРАФІЯ

tserkva 1

tserkva 2

tserkva 3

tserkva 4

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.