Неділя, 25 Вересня

Поїздка молоді бердичівської парафії до Житомира

21 лют. 2022 Отець Рафаїл Мишковський OCD

Незабаром Великий Піст, тому Оаза та міністранти з нашої парафії використовують час карнавалу, щоб веселитись.

В суботу, 19 лютого, автобус повний молоді та дітей з Бердичева та Гвоздави у кількості 50 осіб під опікою декількох дорослих вирушив до Житомира.


В дорозі ми молилися за мир в Україні та за людей, особливо дітей, які страждають з приводу війни на сході України. В кінотеатрі ми подивилися фільм «Великий червоний пес Кліффорд», потім каталися на ковзанці та їли піцу. На завершення мандрівки відвідали костел святої Софії та побачили пам’ятки покійного єпископа Яна Пурвінського.


Отець Віталій Безшкурий, настоятель парафії святої Софії розповів нам про єпископа Яна та про історію храму. У храмі ми помолилися за нашого єпископа та дієцезію.

Poyizdka 1

Poyizdka 2

Poyizdka 3

Poyizdka 4

Poyizdka 5

Poyizdka 6

Poyizdka 7

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.