Субота, 13 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Священнослужителі Бердичева і району долучаються до сповіщення про тривогу

28 лют. 2022 РІО-Бердичів

Нагадаємо, що у суботу при першому сигналі повітряної тривоги у Бердичеві багато жителів скаржилися на те, що сирену погано чути в тому чи іншому районі міста.

Багато хто просив долучати у такі моменти ще дзвони церков.


На прохання бердичівлян міська влада повідомила, що крім сирени, про небезпеку сповіщатимуть дзвони. Пізніше було надано і перелік релігійних установ, котрі стоятимуть на варті сповіщення жителів міста.


Ближче до ранку про важку ніч і дзвони набату повідомив Благочинний Бердичівського округу ПЦУ. Зранку користувачі Фейсбуку почали скаржитися на мовчання дзвонів у центральній частині міста. На що інші «фейсбуківці» зазначили, що це неправда, провокації і нагнітання паніки серед населення, адже дзвони було чути.


На офіційній сторінці Свято-Миколаївського собору також з’явилося спростування недостовірної інформації. Зазначено, що дзвони храмів Бердичева продовжують сповіщати про повітряну тривогу.


Лише цієї ночі, з 27 на 28 лютого, після отриманих повідомлень з відповідних груп у соцмережах дзвонили п’ять разів, попереджаючи людей про небезпеку. Це Свято-Миколаївський собор, Свято-Троїцький храм Бердичева та Свято-Димитрівський храмі у Гришківцях Житомирскої єпархії Української Православної Церкви.


Бердичівлян закликають слідкувати за тим, як дзвони сповіщають про повітряну тривогу, і, почувши їх, терміново переходити у сховища та укриття.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.