Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Священники Бердичівщини підтримують українських захисників молитвами та допомагають справами

У дні важких випробувань, коли наша країна мужньо бореться проти російської агресії, коли незламні українські воїни безстрашно захищають рідну землю, даючи відсіч ворогам, мирні жителі намагаються допомагати, чим спроможні, нашій армії, теробороні та людям, які були змушені залишити свої домівки. Настоятель, протоієрей Олександр Худяков, і парафіяни Свято-Успенського храму с. Осикового, Свято-Хрестовоздвиженського храму с. Великої П’ятигірки та Свято-Іоанно-Богословського храму с. Гальчина молитвою та добрими справами підтримують українських захисників.


Із перших днів війни віруючі трьох сільських храмів разом зі священником, протоієреєм Олександром Худяковим, долучилися до спільної справи із захисту України. Парафіяни постійно підтримують учасників територіальної оборони продуктами, консервацією та овочами. Забезпечують блокпости територіальних громад гарячою їжею: чаєм, варениками, пиріжками та різними смаколиками. За проханням оборонців священник завозить на блокпости бутильовану питну воду, каву тощо.


За цей час було придбано бензиновий генератор для Сил територіальної оборони, перераховано на потреби оборонців гроші для забезпечення їх паливом, закуплено на велику суму олію та борошно.

Надіслано кошти для військовослужбовців Збройних Сил України для придбання необхідної амуніції.


Станом на 23-є березня 2022-го р. парафіями сіл Осикового, Великої П’ятигірки та Гальчина – Свято-Успенською, Свято-Хрестовоздвиженською та Свято-Іоанно-Богословською – передано допомогу для потреб військовослужбовців ЗСУ та учасників Сил територіальної оборони на суму 22220 гривень.


Добра дія має велику силу. І кожна маленька справа в ім’я миру та щасливого майбутнього України наближає нашу Перемогу.


Прес-служба Бердичівського благочиння

cerkva1

cerkva2

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.