Понеділок, 15 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Три церкви та два священники з Житомирщини оголосили про вихід з російської церкви

Багато суперечок, зокрема з боку людей віруючих, точаться навколо переходу храмів московського патріархату до Православної Церкви України загалом і їхніх священнослужителів зокрема. 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

У зв’язку із війною в Україні, яку розв’язала рф, віряни, в більшості, переконані, що вихід з російської церкви є обов’язковим і терміновим. Менш категоричні прихожани запевняють, що для них храм – це те, що не має прив’язки до території, національності чи конкретної людини, ідуть туди вони не до патріарха, а до Бога.

Проте, зважаючи на кровопролитні події в містах та селах нашої країни, священники самі воліють перейти до УПЦ, аби не мати нічого спільного з агресором, що й зробили днями три парафії та два священнослужителя. І це лише на Житомирщині.

Про це на своєму сайті повідомила церква ПЦУ.

Протягом минулого тижня з московського патріархату до Житомирсько-Овруцької єпархії перейшли три громади. Це громада храму Новоград-Волинського району (с. Наталівка, храм великомученика Дмитрія Солунського) та двох храмів Житомирського району (с. Іванків, храм Різдва Богородиці й с. Долинівка, храм Казанської ікони Божої Матері). Про знакову для себе подію повідомили офіційно.

На території нашої країни досі залишається чимало церков московського патріархату, тож, ймовірно, і вони невдовзі здійснять такий же перехід. В якій послідовності та як скоро – побачимо згодом.

cerkva1

cerkva2

cerkva3

cerkva4   cerkva5

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.