Четвер, 1 Червня

Цьогорічне свято Ікони Матері Божої Бердичівської відбудеться в обмеженому форматі

Щороку традиційно в липні у Бердичеві відбуваються святкування на честь Ікони Матері Божої Бердичівської за участю десятків тисяч паломників з України та з-за кордону. Цьогорічне святкування свята Матері Божої Бердичівської через повномасштабну війну та військовий стан в Україні відбудеться в обмеженому форматі відповідно до законодавства України в часі військового стану.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Багаточисельних піших паломництв і святкувань на площі перед санктуарієм цього року не буде. Відповідно до вимог військового стану Служби Божі 16 та 17 липня у храмі пройдуть за участю обмеженої кількості вірян. 16 липня Службу Божу очолить митрополит Львівський, архієпископ Мечислав Мокшицький, а в неділю 17 липня Службу Божу очолить архієпископ Гінтарас Грушас, митрополит Вільнюса (Литва), голова Ради Конференції Єпископів Європи.

Брати Босі Кармеліти закликають усіх вірян, а також мешканців Бердичева, які традиційно у ці дні в особливий спосіб приходять, щоб вшанувати Ікону Матері Божої Бердичівської, цього року долучитися до онлайн-трансляції, а прийти чи приїхати до Бердичівського санктуарію в інші дні.

«Цього року ми заохочуємо всіх брати участь у святкуваннях 16 та 17 липня онлайн через католицькі мас-медіа: Радіо Марія, Телебачення Віковічного Слова, Кредо, а приходити та приїжджати в інші дні протягом року», - розповів настоятель Бердичівського санктуарію отець Віталій Козак.

Цього року гаслом цьогорічного свята буде: «Царице України, випроси нам мир!». В особливий спосіб лунатиме молитва за мир в Україні та закінчення війни.

«Переживаючи важкий час війни, прагнемо єднатись у спільній молитві, щоб випросити для нашого народу закінчення війни і мир для цілого світу. Молимось за керівників нашої держави, за військовослужбовців, медичний персонал, волонтерів і всіх людей доброї волі небайдужих до горя, яке трапилось з нашою Батьківщиною», - розповів отець Віталій Козак.

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.