Четвер, 1 Червня

Молитовний сніданок пройшов у Семенівській громаді на Бердичівщині

Виконуючи Рішення голови Бердичівської районної військової адміністрації вчора в Хажині провели молитовний сніданок присвячений Дню Покрови Пресвятої Богородиці, Дню козацтва та Дню захисників і захисниць України на який запросили рідних і близьких усіх загиблих на війні воїнів з Семенівської об’єднаної громади.

 


На офіційній сторінці громади так описали цю зустріч:

 


«Спільна молитва

Ми зібрались, щоб спільно славити Бога помолитись за наших захисників які віддали найдорожче - це своє життя! За їхні родини, за мир в Україні, за життя і здоров’я захисників і захисниць.

Сьогоднішня зустріч – це спільний крок до розвитку співпраці, порозуміння заради нашої спільної перемоги. У такий важкий період в Україні нам було б складно без Бога, церкви та молитви.

На заході були присутні служителі храмів різних конфесій, люди різних професій, вчителі, посадовці, волонтери. Усі зібралися, щоб об’єднатись та помолитись за Україну та її дітей.

Дякуємо представникам усіх церков та Богу, за те, що у нас вперше відбувається спільна молитва. Дякуємо українським церквам та релігійним організаціям, які допомагають нам не забувати про дійсно цінне. За вашу допомогу духовну і хлібом насущним жителям громади та людям, які знайшли призисток у нас втікаючи від жаху війни.»

snidsem1

snidsem2

snidsem3

snidsem4

snidsem5

snidsem6

snidsem7

snidsem8

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.