П'ятниця, 2 Червня

На центральній площі Бердичева встановили церемоніальну ханукію

Адже, єврейське свято Ханука вже незабаром, і де ж його відзначати, як не в нашому місті.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Хоча, війна внесла свої корективи і в цю вже багаторічну традицію Бердичева. Раніше під час запалення лампадок на площі організовували святкову програму, співали і танцювали, а цьогорік такого не буде. Міського голову запросили прийняти участь у запаленні вогню, як це робилось останні кілька років, але чи буде все саме так, невідомо.

18 грудня, в неділю, о 16.15 буде запалена перша свічка, як символ перемоги єврейського народу над завойовниками у далекому другому столітті до нашої ери.

Більше двох тисячоліть пройшло з того часу, а поняття свободи і незалежності залишаються для націй та народів ключовими і бажаними. Як і до цього часу знаходяться ті, хто хоче поневолити сусідів.

Зараз весь український народ докладає надзусиль для захисту своєї ідентичності, і хто знає, можливо і в нас буде таке свято, яке переживе століття і тисячоліття.

Hanuka1

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.