П'ятниця, 9 Червня

Римо-Католики Бердичева відзначили Різдво Христове

27 груд. 2022 Максим Железницький

Святкування Різдва Господнього у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію розпочалось Різдвяною Пастирською Літургією ввечері 24 грудня.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Очолив Службу Божу отець Віталій Козак, настоятель парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, яка діє при санктуарії, а проповідь виголосив отець Юзеф Кухарчик, делегат провінціала Краківської провінції Ордену Босих Кармелітів в Україні.

«На початку кожної Ранкової Служби Божої ми співали такі слова пісні: «Ми є діти світла, не належимо темряві, тож не спімо, як інші, але пильнуймо, бо Господь є нашим світлом». Приймаючи світло, що сходить з неба, бажаємо всім нам бути світлом, яке освітлює темряву цього світу, темряву війни і темряву гріха. Ісус, який народився, нехай освітить ті сфери нашого життя, які ще в темряві. Будьмо світлом і несемо світло», - йдеться у привітанні братів Босих Кармелітів з Бердичева.

Під час Служби Божої в особливий спосіб молилися про мир в Україні, про припинення війни, перемогу, одужання для поранених українських військослужбовців, звільнення полонених та за загиблих захисників України.

Від імені протестантських спільнот міста Бердичева усіх присутніх з Різдвом привітав пастор церкви «Новий Час» Леонід Жучков.

Традиційно, у храмі завдяки старанням сестер зі Згромадження Святої Терези від Дитяти Ісус, братів Босих Кармелітів та парафіян встановлено у храмі встановлено різдвяний вертеп.

Фото – Ліза Лізова

katolyky1

katolyky2

katolyky3

katolyky4

katolyky5

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.