Четвер, 1 Червня

Всеукраїнська молитва за мир в Україні у Бердичеві

28 лют. 2023 Максим Железницький

24 лютого, у день, коли минав рік від початку повномасштабної війни рф проти України, у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію відбулася Всеукраїнська молитва про закінчення війни, перемогу над ворогом та утвердження справедливого миру в Україні.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

У цей день до Бердичева прибули усі Римсько-Католицькі єпископи України на чолі з виконувачем обов’язків голови Конференції Римсько-Католицьких єпископів України митрополитом Львівським архієпископом Мечиславом Мокшицьким.

Службу Божу очолив Апостольський Нунцій в Україні, представник Папи Римського Франциска, архієпископ Вісвальдас Кульбокас.

Зі вступним словом на початку Служби Божої звернувся архієпископ Мечислав Мокшицький, який привітав всіх присутніх, та сказав: «У цьому важкому для нас часі краще розуміємо силу молитви і потребу мати чуйне серце, тому ми прибули до духовної столиці усіх римо-католиків України – до Матері Божої Бердичівської, щоб через молитву і піст вступити на дорогу повернення миру в Україні та в наших серцях».  

У проповіді архієпископ Вісвальдас Кульбокас наголосив: «Наша молитва є справжньою зброєю, так би мовити, придатною також для справжньої війни зі злом. Від нашої молитви багато в чому залежить, чи буде Україна єдиною, чи буде Україна сповнена віри, чи зможе Україна захистити своїх синів та дочок також від агресії».

Служба Божа завершилася урочистим співом духовного гімну «Боже Великий, єдиний, нам Україну храни».

У молитві за мир взяли представники міської влади - Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, секретар Бердичівської міської ради Богдан Коляда, депутати Бердичівської міської ради.

На завершення настоятель Бердичівського санктуарію отець Віталій Козак подякував усім священникам та вірним, які прибули з багатьох міст України, щоб разом зі своїми єпископами молитися про мир в Україні.

 molytva1

 molytva2

 molytva3

 molytva4

 molytva5

 molytva6

 

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.