Четвер, 1 Червня

Єпископ з Бердичева – голова Конференції Римсько-Католицьких єпископів України

20 бер. 2023 Максим Железницький

16 та 17 березня на території Вищої духовної семінарії святого Йосифа у Брюховичах, Львівської області відбулося 58 пленарне засідання Конференції єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Конференція Римсько-Католицьких єпископів України (єпископат) – орган, що об’єднує єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні та має на меті координувати діяльність єпископів і співпрацю в розв’язанні поточних питань із життя Церкви.

Під час засідання у Брюховичах було обрано нового голову Конференції Римсько-Католицьких єпископів України. Ним став ординарій (правлячий єпископ) Луцької дієцезії єпископ Віталій Скомаровський. До цього він виконував обов’язки секретаря Конференції єпископату України.

Єпископ Віталій Скомаровський народився 30 грудня 1963 року у місті Бердичеві, священицькі свячення отримав 27 травня 1990 року. 7 квітня 2003 року Папа Римський Йоан Павло ІІ призначив його єпископом-помічником Київсько-Житомирської дієцезії. З 12 квітня 2014 року і по даний час – ординарій Луцької дієцезії. З 31 травня 2016 року по 24 червня 2017 року також виконував обов’язки Апостольського адміністратора Київсько-Житомирської дієцезії.

Вперше в історії Конференції єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні її очільником став бердичівлянин. Протягом багатьох років з невеликою перервою головою Конфренції єпископів Римсько-Католицької Церкви в України був архієпископ Мечислав Мокшицький, Митрополит Львівський.

epyskop1

 

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.