Урочистість Пресвятого Тіла і Крові Христа у Бердичеві — РІО Бердичів

Неділя, 24 Трв

  • Бердичівський Базар

Урочистість Пресвятого Тіла і Крові Христа у Бердичеві

7 червня Римсько-Католицька Церква в Україні святкує Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа (Боже Тіло). У Бердичеві прихожани всіх бердичівських парафій та парафій з навколишніх сіл цього року зібрались на Урочисту Літургію у Костелі Святої Варвари.

Очолив Літургію та виголосив проповідь декан Бердичівського деканату, настоятель парафії Святої Варвари отець Віталій Бартов’як, а співслужили йому настоятель парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії отець Рафаїл Мишковський OCD, настоятель парафії Святого Марка (м. Бердичів), Святої Ангеси (смт. Гришківці) та Матері Божої Остробрамської (с. Осиково) отець Андрій Ковалевський, інші священики, які служать  в Бердичеві та диякон Артур Томашевський.

Ця Урочистість є святом Євхаристії, яка є справжнім джерелом і вершиною життя Церкви. Урочистість Божого Тіла є днем особливого вшанування Господа нашого Ісуса Христа, присутнього в наших храмах і каплицях під виглядом Пресвятого Таїнства, під виглядом Причасного Хліба і Вина.

На завершення відбулась Євхаристійна процесія вулицями міста Бердичева від Костелу Святої Варвари до Всеукраїнського Санктуарію Матері Божої Cвятого Скапулярія. По маршруту процесії було традиційно встановлено чотири вівтарі.

Біля кожного була зупинка, під час якої  священики зачитувались слова з Євангелія та уділяли благословення. Також під час Урочистої Літургії та процесії вулицями Бердичева священики та віряни особливо молились за нашу Батьківщину – Україну. А наприкінці Літургії відбулось благословення Пресвятими Дарів та виконання Церковного Гімну України «Боже, Великий, Єдиний».

Фото – Петро Петровський

Фотогалерея

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.