Подяка за жнива у Бердичівському Санктуарії — РІО Бердичів

Подяка за жнива у Бердичівському Санктуарії

У суботу, 5 вересня, віряни Римсько-Католицької Церкви зібрались у Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія, щоб подякувати Господу Богу за жнива. Також дуже часто подяку за жнива називають – Обжинками.


До Санктуарію прибули не лише бердичівляни, а також парафіяни з навколишних сіл: Гвоздави, Осикового та Гришківців. Разом з собою віряни принесли снопи, які були власноручно виготовлені з пшениці та квітів у знак вдячності Богу за добрий врожай.


На початку представники кожної парафії розповідали про свою парафію, місцевість та цьогорічний врожай. По завершенню презентацій відбулась Служба Божа, яку очолив настоятель парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, котра діє при Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія, отець Рафаїл Мишковський. Проповідь з нагоди подячної служби виголосив отець Павло Ферко.


Під час Служби Божої віряни дякували Господу за добрий врожай, просили про мир в Україні та у цілому світу, також молились про вбогих та нужденних, щоб їм не бракувало цих земних благ, якими нас обрадував Господь.


Після Служби Божої відбулась процесія зі снопами навколо мурів Бердичівського Санктуарія, а також спільний обід та молитва на завершення обжинків у храмі.

Фотогалерея

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.