Католики згадували усіх померлих — РІО Бердичів

П'ятниця, 3 Липня

  • Бердичівський Базар

Католики згадували усіх померлих

У листопаді Римсько-Католицька Церква особливим чином згадує своїх рідних і близьких, які залишили цей світ. 1 листопада -це Урочистість Усіх Святих, коли вшановуються усі святі Церкви. А день спомину усіх померлих вірних, який відзначається 2 листопада, особливим чином свідчить про віру в життя після смерті і воскресіння мертвих.

У неділю, 1 листопада, в Урочистість Усіх Святих, на загальноміському цвинтарі у Бердичеві відбулась Служба Божа за померлих рідних та близьких. Також під час Служби Божої згадували священиків, монахів, монахинь, які раніше працювали в Бердичеві. Очолив Службу Божу отець Рафаїл Мишковський OCD - настоятель парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, а співслужили йому інші священики Ордену Босих Кармелітів, які працюють у Бердичеві. Слово Боже виголосив отець Юзеф Кухарчик OCD. Проповідь виголосив отець Рафаїл Мишковський OCD.


По завершенню Служби Божої відбулася процесія до могили отця Олега Кондратюка, який відійшов до дому Господа навесні цього року. Усі вірні біля могили отця Олега помолилися молитвою Розаріяза усіх померлих.


Подібні Служби Божі відбуваються у ці дні також на інших цвинтарях міста та району. Протягом цього та наступного тижня католики по всьому світу в особливий спосіб будуть молитися за своїх померлих рідних, близьких, друзів, знайомих, за померлих священиків, монахинь та монахів.

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.