Бердичівська парафія Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії відзначила храмове свято — РІО Бердичів

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/7586

  • Бердичівський Базар

Бердичівська парафія Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії відзначила храмове свято

Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії Римсько-Католицька Церква відзначає 8 грудня. Ця подія є храмовим святом для парафії з однойменною назвою у Бердичеві, котра діє при Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія.

З нагоди Урочистості відбулась Свята Літургія, яку очолив Архієпископ Петро Мальчук, Ординарій Київсько-Житомирської дієцезії, а співслужили разом із ним 10 священників з різних міст України та господарі-отці Босі Кармеліти на чолі з настоятелем парафії отцем Рафаїлом Мишковським OCD та делегатом Краківської провінції Ордена Босих Кармелітів в Україні отцем Петром Гевельтом OCD.


Під час Служби Божої було наголошено на особливій єдності у цей день всієї Церкви з Ватиканом, де Папа Римський Франциск відкрив ювілейний Рік Божого Милосердя.


«Перейти через ці Двері - означає відкрити глибину Милосердя в ім’я Отця», - саме такими словами Святішого Отця Франциска під час проповіді у Ватикані розпочав свою промову на початку Літургії настоятель Бердичівського Санктуарія отець Рафаїл Мишковський OCD. Від імені спільноти Босих Кармелітів та прихожан він подякував за участь Архієпископу Петру Мальчуку, священикам, сестрам-монахиням, а також дітям, молоді, усім присутнім родинам, довголітнім парафіянам та тим, які лише нещодавно приєдналися до парафії. З особливою вдячністю настоятель подякував старшим особам, які творять парафіяльну спільноту з початку заснування та гостям храмового свята. Також згадав про усі рухи та спільноти, які діють при парафії.


На початку проповіді Архієпископ Петро Мальчук привітав усіх присутніх вірних у головному храмі Пресвятої Богородиці в Україні і наголосив, що про це ми можемо заявити зі 100% відповідальністю. Також Архієпископ розповів, що відповідно до рішення Папи Римського Франциска будуть відкриті Двері Милосердя по всьому світу. У відповідності з Папою Римським, своїм декретом Архієпископ визначив храми Київсько-Житомирської діє цезії, в котрих будуть відкриті Двері Милосердя, щоб вірні могли отримати відпуст у надзвичайний Ювілей Милосердя. Серед шістнадцяти таких храмів у Київсько-Житомирській дієцезії є і Всеукраїнський Санктуарій Матері Божої Святого Скапулярія.


На Літургії були присутні також представники бердичівської міської та районної влади: міський голова Василь Мазур з дружиною та голова Бердичівської районної державної адміністрації Едуард Томашевський. У прямому ефірі Служба Божа транслювалася на Радіо «Марія».

Фото – Петро Петровський

Фотогалерея

{gallery}7586{/gallery}
Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.