Роздрукувати цю сторінку

Римо-католики відзначають Воскресіння Господнє

27 березня Римсько-Католицька Церква відзначає Воскресіння Господнє. У Великий Четверг Літургією Господньою Вечері розпочалось Святе Пасхальне Тридення. У суботу, 26 березня, протягом дня віряни могли посвятити пасхальні страви. 

Ввечері на площі перед сходами до Всеукраїнського Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію розпочалась Пасхальна Вілігія, яка згодом продовжилась у храмі. Очолив Літургію отець Петро Гершевич, а співслужили йому отець Юзеф Кухарчик та отець Рафаїл Мишковський, настоятель Бердичівського Санктуарію.


«Дорогі парафіяни, бердичівляни та паломники! Гаряче Вам бажаємо, щоб надія і прагнення до Життя, до Світла і до Любові, незважаючи на всі темні ночі безпорадності і падінь, перемагали у наших серцях день за днем. Щоб кожен день мав у собі частинку свіжості Світанку Воскресіння», - йдеться у привітанні Братів Босих Кармелітів.


А вранці, 27 квітня, відбулась Урочиста Літургія з процесією навколо мурів Санктуарію. На чолі процесії несли хрест та фігуру Воскреслого Ісуса, а також співали великодні пісні.


Поряд з численними бердичівськими парафіянами та гостями Бердичева Воскресіння Господнє у храмі вже традиційно відзначали пастори ряду протестантських Церков Бердичева.
Максим Железницький
Фото – Петро Петровський

PET 0045

PET 0084

PET 0095

PET 0112

PET 0124

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

Останнє від Максим Железницький

Подібні матеріали