Четвер, 27 Січня

Урочиста подяка за жнива у Бердичівському Санктуарії

У Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія віряни дякували Господу Богу за добрі жнива, святкуючи Обжинки. 

До Санктуарію прибули не лише бердичівляни, але і вірні з Житомира, Гвоздави, Осиково та Гришківців. Разом з собою віряни принесли снопи, що були власноручно виготовлені з пшениці та квітів, на знак вдячності Богу за добрий врожай.


На початку представники кожної парафії розповідали про свою парафію, місцевість та цьогорічний врожай. Також відбулась молитва Розарію перед виставленими Пресвятими Дарами.


Центральним етапом відзначення Обжинків стала Служба Божа, яку очолив отець Роман Безшкурий з Боярки, а йому співслужили настоятель парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, котра діє при Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія, отець Рафаїл Мишковський OCD та отець Павло Ферко OCD.


Проповідь з нагоди подячної служби виголосив отець Роман Безшкурий. Під час Служби Божої віряни дякували Господу за добрий врожай, просили про мир в Україні та у цілому світу, також молились про вбогих та нужденних, щоб їм не бракувало цих земних благ, якими нас обрадував Господь.


Після Служби Божої відбулась Урочиста процесія з Пресвятими Дарами та снопами навколо мурів Бердичівського Санктуарію, а також спільне частування.

IMG 8440

IMG 8448

IMG 8451

IMG 8458

IMG 8496

IMG 8510

IMG 8514

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.