Роздрукувати цю сторінку

Мощі блаженного Владислава Буковинського вшанували у Бердичеві

У неділю, 25 вересня, у Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію вшановували мощі Блаженного Владислава Буковинського. Проголошення блаженним отця Владислава Буковинського відбулося 11 вересня у місті Караганда (Казахстан), де він помер та був похований.


Після кожної Служби Божої усі вірні могли вшанувати мощі блаженного Владислава Буковинського. А під час проповіді отці-кармеліти ще більше знайомили прихожан та гостей парафії з постаттю легендарного земляка, а також на спеціальному екрані показували фотографії з життя отця Владислава.


Мощі отця Владислава Буковинського до Бердичева привіз отець Рафаїл Мишковський, настоятель Бердичівської парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, яка діє при Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію.


Отець Рафаїл отримав мощі першого ступеня, тобто частинку кістки блаженного Владислава. Привіз він їх з відповідним документом, що підтверджений єпископом Караганди Аделіо Дель’Оро та хранителем мощей блаженного Владислава отцем Євгенієм Зінковським – Генеральним вікарієм Карагандинської єпархії Казахстану.

 

Фотогалерея

Подібні матеріали