Вівторок, 24 Трв

"Папські Дні-2016" - Концерт гурту «Lumen Vocale» у Бердичеві

З ініціативи Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці відбулися «Папські Дні-2016». У рамках цих днів згадують Святого Йоана Павла ІІ, літургійний спомин якого у Католицькій Церкві відзначається 22 жовтня. З цієї нагоди у п’яти містах Вінницького консульського округу, а саме у Вінниці, Жмеринці, Шаргороді, Бердичеві та Житомирі відбулися концерти музичного гурту «Lumen Vocale» з міста Познань (Польща). 

У неділю, 23 жовтня, гурт «Lumen Vocale» виступив з концертом улюблених пісень Святого Йоана Павла ІІ у Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію.


Гурт «Lumen Vocale» досить відомий не лише у Польщі, але і далеко її межами. На їх рахунку багато міжнародних премій та нагород різноманітних фестивалів. Однією з головних нагород гурту є Гран-Прі Міжнародного фестивалю духовної музики у Римі. Засновником та художнім керівником гурту є Маріанна Майхшак, яка разом з гуртом також завжди виступає та прибула до Бердичева.


Протягом години бердичівляни мали змогу насолоджуватись улюбленими піснями Святого Йоана Павла ІІ у виконанні гурту «Lumen Vocale». На завершення концерту гурт разом з глядачами виконав улюблену пісню Святого Йоана Павла ІІ – «Barka». Святіший Йоана Павла ІІ дуже любив співати цю пісню разом з вірними та артистами.


По завершенню концерту від імені вдячних глядачів виконавцям були подаровані квіти. Також подякували за виступ представники Бердичівського відділення Спілки поляків України. Настоятель Бердичівського Санктуарію отець Рафаїл Мишковський подякував гурту «Lumen Vocale» за приїзд та концерт у Бердичеві, а також Генеральному Консульству Республіки Польща у Вінниці через присутнього Консула Войцеха Мрозовські за включення Бердичева до відзначення «Папських Днів-2016».

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.