Вівторок, 24 Трв

Церкви християн віри євангельської Бердичева славили народження Христа

Прославити народження Ісуса Христа, передати різдвяний привіт бердичівлянам, поділитися радісною новиною та подарувати святковий пісенний настрій запросили усіх до міського Палацу культури ім. О. Шабельника в неділю, 15 січня, представники церков християн віри євангельської.


Святковим вечором різдвяної пісні розділили віряни радість народження немовляти, яке мало виконати почесну місію спасти людство і дати всім людям надію на мир, на добро та на віру. Торжество появи Сина Божого, яке святкують в кожному місті та селі, відзначили у Бердичеві виступами хору церков християн віри євангельської міст, піснями представників месіанської общини «Яхад», гурту «Радість», а також віршами, що прослявляють Спасителя.


До усіх присутніх в залі міського Палацу з побажаннями миру та добра звернулася секретар Бердичівської міської ради Юлія Лефтер. Від себе особисто, від імені міської ради, виконавчого комітету і міського голови вона подякувала організаторам свята та зазначила, що завдяки допомозі один одному, завдяки небайдужому ставленню один до одного всі можливі негаразди зникнуть, а з цим святом серця людей будуть гарячими та небайдужими. «Бажаю, щоб в кожну вашу родину прийшли добробут, щастя, міцне здоров’я і щоб у цьому році все склалося, як слід», - зазначила секретар міської ради.


До братів і сестер, до гостей і друзів, до усіх бердичівлян звернувся пастор церкви «Вефіль», висловивши думку, що треба спільно молитися, аби Бог благословив Україну. Пастор вказав, що 2017-й рік – це рік реформації. П’ятсот років тому у Німеччині Мартін Лютер, який вивчав Слово Боже, прийшов до думок і висновків, що повинні бути зрозумілими для всіх. Це 25 тез, з яких п’ять соло є головними. Назвавши їх, Юрій Волошин разом з усіма присутніми здійснив спільну молитву Божу, а далі музичними та пісенними виступами продовжилася святкова програма, присвячена народженню Христа.

Фотогалерея

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.