Роздрукувати цю сторінку

Історію головної Католицької святині України представлено в бердичівському костелі

При Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві у залі Святої Терези від Дитятка Ісуса, Вчителя Церкви (нижній храм,) відкрито виставку, присвячену історії, сьогоденню та культу ікони Матері Божої Бердичівської. Всього вона налічує 37 дошок та 4 вітрини. 

Експозиція підготовлена отцем Павлом Ферко та Віктором Рембаловичем. Також суттєво їм допомогли у наповненні виставки інші люди, які зібрали та пожертвували матеріали або експонати для виставки.


Відвідавши виставку, ви зможете побачити зібрані отцем Павлом Ферко фотографії, фотокопії, документи, зображення, графіки, книги, молитви, медалі, статті, листівки, магніти, вишиті ікони(українська вишивка або бісер), вірші та пісні для ілюстрації великого значення Образу, який був тричі коронований Папськими коронами та зник безвісти у 1941 році, але був намальований у новій версії у 1991 році. Копії його можна знайти у Польщі, Україні, Білорусі, Росії, Казахстану та Італії (Католицькі та православні Церкви, а також музеї і приватні будинки).


Останнім часом було написано дві праці про культ ікон та пастирське служіння в Санктуарії Матері Божої Бердичівської, а також виданий історичний альбом. Культ Матері Божої відроджується і Бердичівський Санктуарії у 2011 році за рішенням Єпископату України був оголошений Всеукраїнським Санктуарієм Матері Божої Святого Скапулярію.


Організатори запрошують усіх бажаючих відвідати та переглянути виставку, щоб більш детальніше пізнати історію та сьогодення головної Католицької святині України.

1375084

1375084

1375084

1375084

1375084

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

Останнє від Максим Железницький

Подібні матеріали