Субота, 26 Листопада

Максим Железницький

Максим Железницький

З 7 листопада по 12 листопада 2022 року в шаховому клубі «Біла тура» відбулися турніри з класичних шахів «Осінні канікули» в рамках соціального проекту «Активні парки – локації здорової України». Організатором турніру виступив Бердичівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор – Олег Рудніцький та фахівець з шахів Юрій Разін).

У місті Ковель відбувся Всеукраїнський турнір з футболу «Kovel Cup Time» серед юнаків 2007-2008 років народження. У змаганнях взяли участь шість команд з Волинської, Рівненської та Житомирської областей.

За ініціативи Бердичівської федерації волейболу у нашому місті відбувся благодійний Кубок міста з волейболу на підтримку Збройних Сил України.

22 жовтня 2022 року в шаховому клубі «Біла тура» відбувся турнір зі швидких шахів присвячений Дню захисників та захисниць України в рамках соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України». Організатором змагань виступив Бердичівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» в особі директора Олега Рудніцького та фахівця з шахів Юрія Разіна.

Протягом трьох днів у спортивному клубу «Крос» відбувався Чемпіонат Житомирської області з боксу. Змагання відбувалися у вікових та вагових категоріях серед юніорів, юнаків, молоді та дорослих. У них взяли участь понад 100 спортсменів з Житомира, Коростеня, Малина, Любара та Бердичева.

17 жовтня за ініціативи відділу культури та відділу молоді і спорту у молодіжному хабі «Територія Творчих Людей» відбулася зустріч представників міської влади з юними футболістами ДЮСШ міста Бердичева 2009-2010 року народження, які успішно представляли Україну, Житомирщину та Бердичів у Німеччині під час товариських поєдинків з місцевими футболістами наприкінці вересня – початку жовтня цього року.

З 30 вересня по 4 жовтня юні футболісти, вихованці Дитячо-юнацької школи міста Бердичева перебували в Німеччині. Футбольні спільноти з міста Бад-Зегеберг в Німеччині та Бердичів поєднує довголітня плідна дружба та співпраця. 

 

У Бердичеві відбувся відкритий чемпіонат Житомирської області з таїландського боксу муей-тай. У змаганнях взяли участь 99 спортсменів із Житомирської, Вінницької, Київської, Харківської областей та міста Києва.

20 вересня 2022 року в спортивному залі ліцею №10 «Тріумф» Бердичівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор – Олег Рудніцький) провів спортивно-масовий захід «Сильні духом» в рамках Олімпійського тижня та соціального проекту «Активні парки-локації здорової України».

Історія молитовних сніданків розпочалася у 1953 році в Сполучених Штатах Америки, коли під час політичної кризи президент країни Дуайт Ейзенхауер запропонував зібратися правлячій владі та опозиції, громадським діячам та помолитися разом за свою країну.

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.