П'ятниця, 22 Вересня

Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Так-так. Саме такою є остання новина на офіційній сторінці заводу у Фейсбук від 8 вересня. Там виставили цілий відеосюжет про виробництво автономної модульної вбиральні в металевому морському контейнері.

Він загинув 13 вересня під час звільнення села Андріївка під Бахмутом. Але кілька днів офіційного сповіщення з цього приводу не було, тому у рідних теплилась надія, що Дмитро може бути серед поранених. Та ця надія не виправдалась…

 

Так, днями останнє обладнання вивезли з продуктового магазину поблизу колишнього консервного заводу.

Відповідний вирок Бердичівського суду було нещодавно оприлюднено в Реєстрі судових рішень.

Програма обміну ламп розжарення на економні світлодіодні наробила багато галасу в минулому році, адже її учасниками стали мільйони українців.

 

 Проект відповідного рішення було вчора оприлюднено на офіційному сайті міста.

 Трапилась ця пригода сьогодні близько третьої години по обіді.

 

Днями в бердичівському сегменті соціальних мереж стались нові заворушення, пов’язані з роботою головного спеціаліста відділу культури Олексія Побережного.

 

На сесії Бердичівської міської ради, яка відбулась минулого вівторка серед майже сотні проектів рішень був один, який стосувався кооперативного ринку.

Учні цієї школи вже другий рік змушені займатись «в приймах». Сталось це тому, що в школі немає ні укриття, ні навіть найпростішого сховища, де можна перебувати під час повітряної тривоги.

 

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.