Середа, 25 Трв

Бердичівська НВК №10 - переможці Всеукраїнських зональних змагань з футболу "Шкіряний м'яч - Кубок Coca Cola"

06 черв. 2017 Максим Железницький

У Бердичеві завершилися Всеукраїнські зональні змагання "Шкіряний м'яч - Кубок Coca Cola" з футболу серед юнаків 2005 року народження.

У турнірі взяли участь чотири команди, переможці обласних змагань: ЗОШ №2 (м. Христинівка Черкаської області), ЗОШ №3 (м. Ладижин Вінницької області) та Щасливська НВК (с. Щасливе Бориспільського району Київської області) та господарі змагань - НВК №10 (м. Бердичів Житомирської області), підопічні Петра Бондарчука та Ігоря Шумила.

Результати матчів:

НВК №10 Бердичів - Щасливська НВК (4-0)

ЗОШ №3 Ладижин - ЗОШ №2 Христинівка (2-2)

ЗОШ №2 Христинівка - Щасливська НВК (3-0)

НВК №10 Бердичів - ЗОШ №3 Ладижин (4-0)

НВК №10 Бердичів - ЗОШ №2 Христинівка (3-1)

ЗОШ №3 Ладижин - Щасливська НВК (1-3).

У підсумку перше місце та путівку у Всеукраїнський фінал Всеукраїнських змагань "Шкіряний м'яч - Кубок Coca Cola" з футболу серед юнаків 2005 року народження, який відбудеться у місті Івано-Франківськ з 10 по 12 червня, здобула команда НВК №10 міста Бердичева. Друге місце посіла команда ЗОШ №2 міста Христинівки., третє місце - за Щасливською НВК, а четвертими стала ЗОШ №3 міста Ладижин. Команди, які зайняли з 2 по 4 місця, отримали подарунки від організаторів змагань, а переможці - путівку до Всеукраїнського фіналу.

Також були проведені змагання з елементів техніки гри. У вправі "жонглювання" перше місце здобув Андрій Мичковський (96 разів) з НВК №10 Бердичева. У вправі "удари на дальність" переміг представник НВК №10 Володимир Тимощук. А у вправі "удари на точність" після вісімнадцяти точних ударів перемогу також здобув Володимир Тимощук. Переможці змагань з елементів техніки гри отримали подарунки від організаторів змагань.

Також були визначені кращі гравці у складах кожної команди: НВК №10 м. Бердичів - Євгеній Профатило, ЗОШ №2 м. Христинівка - Дмитро Черній, Щасливська НВК с. Щасливе - Денис Кондратюк та ЗОШ №3 м. Ладижин - Дралюк Михайло.

Нагородження проводили начальник відділу спорту Бердичівського міськвиконкому Ігор Марченко та головний суддя змагань, заступник Голови Житомирської обласної федерації футболу, голова Бердичівської міської федерації футболу Олександр Подгорчук.