На новому памп-трекові в Бердичеві відбудуться дитячі гонки. Програма заходу — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

На новому памп-трекові в Бердичеві відбудуться дитячі гонки. Програма заходу

20 черв. 2017 Ульяна Житниченко

На відомий для бердичівлян і навіть гостей міста парк «Шкіроб’єднання» вже найближчим часом чекають приємні і цікаві зміни. Це так звані «будівельні роботи», що мають на меті доповнити місце відпочинку ще й місцем для спортивних розваг та велохобі. 

Саме таке завдання поставили перед собою члени ГО «Бердичівський велоклуб Зіг-Заг». На 24 червня представники даної організації запланували акцію «Ліс – не смітник», аби прибрати територію парку. Велолюбителі і всі бажаючі можуть долучитися до прибирання.


А 15 червня на офіційному сайті ГО «Бердичівський велоклуб Зіг-Заг» вже з’явилася інформація про початок побудови памп-треку у парку «Шкіроб’єднання» у Бердичеві. І першою подією на новому памп-трекові стане дитяча гонка "Дивогонка", котра, згідно календаря велоподій, відбудеться 15 липня цього року і матиме назву «Змагання з ТВІ» (змагання з володіння велосипедом).


Як повідомив голова ГО Максим Міщенко, дані змагання розраховані на дітей від 2 до 12 років. Для "Дивогонки" діти можуть брати з собою будь-який двоколісний транспорт.


Реєстрація учасників гонки розпочнеться об 11:00, а самі змагання - об 11:30.

Програма заходу:

1. Заїзд на дистанцію 200 м серед дітей віком від 2 до 5 років.

2. Заїзд на дистанцію 350 м з перешкодами серед дітей віком від 6 до 10 років.

3. Заїзд на дистанцію 500 м з серед дітей віком від 10 до 12 років.

4. Командна естафета серед дітей віком від 5 до 12 років.

divogonka

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.