Роздрукувати цю сторінку

Бердичівлянин Олексій Кривець став Чемпіоном України з бойового самбо. Відео

У місті Ірпінь Київської області відбувся Чемпіонат України з бойового самбо. Участь у змаганнях взяли понад 180 спортсменів з усіх областей України. Брав участь у змаганнях і талановитий бердичівський спортсмен, представник клубу «King Mount», підопічний тренерів Володимира Гурського та Андрія Коробкова - Олексій Кривець.

Наш земляк успішно виступив у змаганнях та став Чемпіоном України з бойового самбо у ваговій категорії 57 кілограм. Також Олексій Кривець є претендентом на участь у Чемпіонаті світу з бойового самбо, який відбудеться у місті Душанбе (Таджикистан) у грудні цього року.


А перед Чемпіонатом України у місті Дніпро відбувся Кубок України по змішаним видам єдиноборств. Там Олексій Кривець також виступив дуже успішно, здобувши перемогу, та став одним із перших в історії Житомирської області майстром спорту з ММА (змішаним бойовим єдиноборствам).

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Борис Рогожин

Останнє від Борис Рогожин

Подібні матеріали