Вівторок, 24 Трв

Бердичівські дівчата показали видовищний бій на турнірі з кікбоксингу в Житомирі

06 груд. 2017 Борис Рогожин

У місті Житомирі відбувся Відкритий міський турнір з кікбоксингу «Національна весна», приурочений до 100-річчя проголошення Центральною Радою заснування Української Народної Республіки.

У змаганнях взяли участь шість команд: ДЮСШ «Авангард» (м. Житомир), СК «Андеграунд» (м. Житомир), ВПСК «Козак» (м. Бердичів), ДЮСШ імені Віталія Лонського (м. Бердичів), СК «Бойова рукавичка» (м. Бердичів) та СК «Вікінг» (м. Новоград-Волинський).


Бердичів представляли відразу три команди: ДЮСШ імені Віталія Лонського (тренер – Олег Коденський), ВПСК «Козак» (тренер – Олег Глінський) та СК «Бойова рукавичка» (тренер – Юрій Абасов).
У команді ДЮСШ імені Віталія Лонського перші місця у розділі «фул-контакт» здобули Артем Сінько, Іван Маслій, Вадим Халан, Владислав Городиський та Олег Нємов. У розділі «К-1» перше місце здобув Владислав Городиський.
Чотири перші місця здобули також вихованці Спортивного клубу «Бойова рукавичка»: Євген Сущук, Ілля Янін, Євгеній Сологуб та Арсен Земнухов.


У Військово-патріотичного спортивного клубу «Козак» перші місця у розділі «Фул-контакт», їх здобули Єгор Півень та Денис Лисунець. Також два перших місця отримала у розділах «К-1» та «Лоу-кік» Крістіна Півень.


За рішенням організаторів турніру найвидовищнішим боєм турніру було визнано поєдинок у розділі «К-1» між Катериною Богун (ДЮСШ імені Віталія Лонського, Бердичів) та Крістіною Півень (ВПСК «Козак», Бердичів). Дівчата також отримали кубки.

pq5LkqV5shY

 VZlmAtDfTI

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.