Роздрукувати цю сторінку

Бердичівські футболісти перемогли у турнірі до Дня Збройних Сил України

6 грудня у Бердичеві відбувся турнір з футзалу серед юнаків 2006 року народження, присвячений Дню Збройних сил України. Турнір було організовано за ініціативи батьків бердичівських футболістів на чолі з Віталієм Щепанським при підтримці та допомозі Бердичівської міської федерації футболу та ДЮСШ міста Бердичева. У змаганнях взяли участь п’ять команд: ДЮСШ «Бердичів-1» та ДЮСШ «Бердичів-2» (вихованці ДЮСШ 2006 року народження, тренер Володимир Креденцер), ДЮСШ Баранівка, «Олімпієць» Житомир та ДЮСШ «Жерм» Черняхів.

У першій грі між командами «Бердичев-1» та «Бердичев-2» перемогу здобули футболісти «Бердичев-1». У своїй наступній грі команда «Бердичів-2» поступилась команді Баранівки з рахунком 1-2. Команда «Бердичів-1» перемогла Черняхів з рахунком 2-0, наші земляки, юнаки «Бердичева-2», поступилися «Олімпійцю» з Житомира з рахунком 1-3. Юнаки «Бердичів-1» перемогли команду Баранівки з рахунком 5-1, а футболісти Черняхова перемогли «Бердичів-2» з рахунком 4-0. Справжньою прикрасою матчу стала зустріч команди «Бердичів-1» та «Олімпійця» з Житомира. Гра завершилася бойовою нічиєю 3-3.


За підсумками турніру перше місце здобули бердичівські футболісти, юнаки «Бердичів-1», другими стали футболісти ДЮСШ «Жерм» з Черняхова, третє місце посіла команда «Олімпієць» з Житомира, четвертими стала команда ДЮСШ Баранівка та п’яте місце посіла команда «Бердичів-2».


По завершенню останнього матчу турніру відбулося урочисте нагородження переможців, призерів та кращих гравців турніру. Нагородження проводили голова Бердичівської міської федерації футболу, директор ДЮСШ Бердичів Олександр Подгорчук та військовослужбовець, заступник начальника фізичної підготовки та спорту 26-ї Бердичівської артилерійської бригади Ігор Трокоз.


Олександр Подгорчук привітав усіх присутніх зі святом – Днем Збройних Сил України, подякував усім командам-учасникам за чудові поєдинки та подарував присутньому військовослужбовцю Ігорю Трокозу футбольний м’яч.


Переможці отримали диплом, Кубок та медалі, призери були нагороджені медалями та дипломом. Також за рішенням організаторів були визначені кращі гравці у складі кожної команди та кращі гравці по амплуа.


Кращим гравцем у команді «Бердичів-1» став Назар Прокопчук, у команді «Бердичів-2» – Даниїл Янковий, ДЮСШ «Жерм» Черняхів – Назар Киричук, ДЮСШ Баранівка – Олександр Муравський, «Олімпієць» Житомир – Максим Ширяєв.


Кращим воротарем турніру став Денис Денисенко (Бердичів-1), захисником – Тимофій Кульбіда («Олімпієць» Житомир), нападником – Максим Нестерчук (ДЮСШ «Жерм» Черняхів). А найкращим гравцем турніру став гравець «Бердичів-1» Арсеній Петровський.

IMG 8474

IMG 8475

IMG 8497

IMG 8514

IMG 8529

IMG 8537

 

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

Останнє від Максим Железницький

Подібні матеріали